VÄGGUR, Gustav Becker, 1800-talets slut.

407119. VÄGGUR, Gustav Becker, 1800-talets slut.

Totalhöjd 135 cm.
Emaljerad urtavla märkt GB.
Lod samt nyckel medföljer.

Ålders samt bruksslitage.
Ej funktionstestad.
Lod med skador.
Stora glasrutan sitter löst.
Frontpanel sprucken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 135 cm.
Emaljerad urtavla märkt GB.
Lod samt nyckel medföljer.

Ålders samt bruksslitage.
Ej funktionstestad.
Lod med skador.
Stora glasrutan sitter löst.
Frontpanel sprucken.

Antal besök: 2 705