SITTGRUPP, 7 delar, skinn och trä, 1970-tal.

407107. SITTGRUPP, 7 delar, skinn och trä, 1970-tal.

Fåtöljer, rygghöjd 80 cm

Bord, med iläggsskiva.
Diameter 98 cm
Höjd 52 cm
Iläggsskivans bredd 40 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Bordsskiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtöljer, rygghöjd 80 cm

Bord, med iläggsskiva.
Diameter 98 cm
Höjd 52 cm
Iläggsskivans bredd 40 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Bordsskiva med repor.

Antal besök: 619