ANDERS ÖSTERLIN. Olja på pannå. "figurer och föremål", signerad.

40708. ANDERS ÖSTERLIN. Olja på pannå. "figurer och föremål", signerad.

49 x 59 cm.

Anders Österlin (1926–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 59 cm.

Anders Österlin (1926–2011)

Antal besök: 2 356