GUSTAV ADOLF FAHLE. "San Antonio, Ibiza", olja på duk, signerad.

407057. GUSTAV ADOLF FAHLE. "San Antonio, Ibiza", olja på duk, signerad.

50 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 55 cm.

Antal besök: 1 057