KAFFE/MOCCASERVISER, ca 81 delar, porslin, 1900-tal.

407040. KAFFE/MOCCASERVISER, ca 81 delar, porslin, 1900-tal.

Av olika fabrikat, bland annat 2 delar Gustavsberg "Törnrosa". Huvudsakligen dekor av blomster.

Bruksslitage, smuts, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 673