BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

407027. BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

Stenskiva. Mässingsbeslag. Längd 90 cm. Bredd 50 cm. Höjd 80 cm.

Smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och slagmärken.

Antal besök: 720