GRYTA, emaljerad, Husqvarna.

GRYTA, emaljerad, Husqvarna.
406995. GRYTA, emaljerad, Husqvarna.

Längd ca 47 cm.

Slitage, repor och märken. Emaljsdefekter och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 47 cm.

Antal besök: 1 322