GOLVUR, allmoge, urtavla märkt Mora 1804.

406973. GOLVUR, allmoge, urtavla märkt Mora 1804.

Lod och pendel, vev finns, höjd ca 217 cm.

Slitage, repor, märken, färgbortfall, renoverat och kompletterat, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 275