VAS, blå glasmassa, Edvin Ollers.

40697. VAS, blå glasmassa, Edvin Ollers.

Höjd ca 20 cm.

Repor, slitage under.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Repor, slitage under.

Antal besök: 2 296