VÄGGDEKORATIONER, samt ljusstake, 4 delar, mässing, 1900-tal.

406969. VÄGGDEKORATIONER, samt ljusstake, 4 delar, mässing, 1900-tal.

Vägghängda svalor med längden 24,5-47 cm
Skeppsljusstake, höjd ståendes 19 cm.

Repor, viss missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, viss missfärgning.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 885