BORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

406958. BORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

längd 70 cm, bredd 70 cm, höjd 75 cm.

Skador, slitage, skiva skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage, skiva skev.

Antal besök: 803