MARY SUMNER (1957-2016). HÄCKNINGSTID.

4069393. MARY SUMNER (1957-2016). HÄCKNINGSTID.

Signerad och inskriven med titel på omgivningen, akryl på skiva
21,5 x 21 cm.; 34 x 34 cm totalt

Proveniens: Holt, Bircham Gallery.

Bra skick.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

Tema

Antal besök: 360