FIGURINER, 3 st, porslin, 18/1900-tal.

406916. FIGURINER, 3 st, porslin, 18/1900-tal.

Höjd mellan 38-51 cm.

Åldersslitage.
Nagg, sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 38-51 cm.

Åldersslitage.
Nagg, sprickor, lagningar.

Antal besök: 326