RADIO med hörlurar och LÄKARINSTRUMENT, 1900-talets första hälft.

40691. RADIO med hörlurar och LÄKARINSTRUMENT, 1900-talets första hälft.

Radions mått: Längd 36, bredd 19 höjd 28,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 844