VITRINSKÅP, ek, 1900-talets början.

4068925. VITRINSKÅP, ek, 1900-talets början.

Höjd 115, 60x25 cm.

Bruksslitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Tema

A passion for horror and science: The collection of Annika Johansson & Thomas Sandberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 115, 60x25 cm.

Bruksslitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Tema

Antal besök: 1 856