KANAPÉ, mahogny, Karl-Johan, 1800-tal.

406817. KANAPÉ, mahogny, Karl-Johan, 1800-tal.

Klädd i grå plysch med pärlspik. Längd ca 160 cm.

Fanerskador, märken på plysch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 063