PARTI GULD. 18K guld. Vikt ca 7 gram.

4067616. PARTI GULD. 18K guld. Vikt ca 7 gram.

Ring, med röd sten. Klippt i skenan.
Ett par örhängen.
Ring i vitguld. Med gravyr. Strl 16 1/2- Bredd 3,9mm.
2 st snurrebus.
1 st ring, med skena delvis i guld. Resten i silver med blåa stenar.

Bruksslitage. Märken och repor. Defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par örhängen.
2 st snurrebus.

Antal besök: 211