Ring, med röd sten. Klippt i skenan.
Ett par örhängen.
Ring i vitguld. Med gravyr. Strl 16 1/2- Bredd 3,9mm.
2 st snurrebus.
1 st ring, med skena delvis i guld. Resten i silver med blåa stenar.
Bruksslitage. Märken och repor. Defekter.
Ett par örhängen.
2 st snurrebus.