Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
SÄTTUNGSPLATTA, gjutjärn, motiv av Sista måltiden, 1800-tal.
40671. SÄTTUNGSPLATTA, gjutjärn, motiv av Sista måltiden, 1800-tal.
34,5 x 62 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
34,5 x 62 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 160