BRICKA, mässing, Firma Lars Holmström, Arvika.

406717. BRICKA, mässing, Firma Lars Holmström, Arvika.

Ca 58,5 x 36,5 cm.

BRuksslitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 58,5 x 36,5 cm.

Antal besök: 1 227