TALLRIK, tenn, rokoko, Gudmund Östling mästare i Vimmerby 1762-90.

406626. TALLRIK, tenn, rokoko, Gudmund Östling mästare i Vimmerby 1762-90.

Med monogram på underkanten. Diameter 23 cm.

Repor och smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och smärre bucklor.

Antal besök: 1 286