FIGURIN samt NÅLDYNA, 2 st, keramik, 1930/40-tal.

406595. FIGURIN samt NÅLDYNA, 2 st, keramik, 1930/40-tal.

Höjd 14-19 cm.
Nåldynans armar huvud och torso i keramik.

Bruksslitage. Figurin med glasyrbortfall och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14-19 cm.

Antal besök: 829