DÖDSMASK, bemålat vax, 1800-tal.

4065098. DÖDSMASK, bemålat vax, 1800-tal.

Monterad på ram, medföljande stativ, samt farm från köptillfälle, rammått ca 41, 32x18cm.

Ram med slitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Tema

A passion for horror and science: The collection of Annika Johansson & Thomas Sandberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med slitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Tema

Antal besök: 1 497