BYRÅ, 1800-talets slut.

BYRÅ, 1800-talets slut.
406505. BYRÅ, 1800-talets slut.

Daterad 1889 på bakstycke.
Längd 94,5 bredd 48 höjd 85 cm.

Skiva lös. Slitage, sprickor, senare beslag. renoverad, kompletterad. Nyckel fast i lås.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1889 på bakstycke.

Nycklar saknas.

Antal besök: 761