BOKSTÖD, 1 par, föreställande örnar, gips, 1900-talets första hälft.

4064802. BOKSTÖD, 1 par, föreställande örnar, gips, 1900-talets första hälft.

Mått ca 20,15x8cm.

Bruksslitage, färgbortfall, repor.

Tema

A passion for horror and science: The collection of Annika Johansson & Thomas Sandberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 20,15x8cm.

Tema

Antal besök: 426