TRATTGRAMMOFON, med skivor.

406477. TRATTGRAMMOFON, med skivor.

Höjd ca 81 cm

ÄNDRING 11.03.2016 -15.56 : Sk "francophone". Ihopsatt av nya delar samt från olika grammofonmodeller.

Slitage, färgbortfall, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 81 cm

Antal besök: 1 864