GABINO REY. Landskap.

GABINO REY. Landskap.
4064774. GABINO REY. Landskap.

Olja på duk
Signerad. På baksidan en etikett från Sala Parés från 1978
37x45 cm.

Åldrad lack. Förgylld träram, med brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
37x45 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C2 Rosellón
Antal besök: 103