BYST, NAPOLEON, konstmassa, signerad "R.Colombo 1885" och "CFN. cop. 1895", "LP Jörgensen Eneret".

406409. BYST, NAPOLEON, konstmassa, signerad "R.Colombo 1885" och "CFN. cop. 1895", "LP Jörgensen Eneret".

Höjd 37 cm.
Längd 23 cm.

Nagg på basen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.
Längd 23 cm.

Nagg på basen.

Antal besök: 2 000