TAKFOTOGENLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, diameter ca. 50 cm.

406407. TAKFOTOGENLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, diameter ca. 50 cm.

Mässing. 6 ljusarmar, 3 ljuspunkter.

Bruksslitage. Nagg på eldrör.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg på eldrör.

Antal besök: 448