Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
FRIDA BJÖRNSSON. Stileben, relief, signerad och daterad -50.
406384. FRIDA BJÖRNSSON. Stileben, relief, signerad och daterad -50.
34 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 34 cm.
Stadsauktion Sundsvall
5 748