Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
ROY FRIBERG. Fåglar vid klippvägg, litografi, monogramsignerad, numrerad 97/150 och daterad -76.
406383. ROY FRIBERG. Fåglar vid klippvägg, litografi, monogramsignerad, numrerad 97/150 och daterad -76.
51 x 64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 64 cm.
Stadsauktion Sundsvall
729