ROY FRIBERG. Fåglar vid klippvägg, litografi, monogramsignerad, numrerad 97/150 och daterad -76.

406383. ROY FRIBERG. Fåglar vid klippvägg, litografi, monogramsignerad, numrerad 97/150 och daterad -76.

51 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 64 cm.

Antal besök: 903