MATBORD, jakaranda, Ladoga, Ikea, 1967.

406366. MATBORD, jakaranda, Ladoga, Ikea, 1967.

Etikettmärkt/VDN Fakta och märkt "Ladoga, Möbel - Ikea". Längd 130, bredd 90, höjd 74 cm. Två iläggsskivor, längd 52 cm. Totallängd med iläggsskivor 234 cm.

Bruksslitage. Lätt solblekt bordsskiva. Smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 247