SOFFA, "Aristokrat", Bertil Fridhagen, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

406362. SOFFA, "Aristokrat", Bertil Fridhagen, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

Ljusvalnöt i stommen. Gulbeige textilklädda lösa plymåer. Längd 196 cm.

Bruksslitage. Mindre torkad stoppning i plymåerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 254