DIVERSE JAPANSKT PORSLIN, ca 29 delar, 1900-talets första hälft.

406346. DIVERSE JAPANSKT PORSLIN, ca 29 delar, 1900-talets första hälft.

(ca 32 delar med lock). Teserviser samt kaffeservis.
Medföljande askfat av mässing.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 892