KAFFESERVIS, ca 28 delar, Arabia, porslin, 1900-talets mitt.

406327. KAFFESERVIS, ca 28 delar, Arabia, porslin, 1900-talets mitt.

6 koppar.
6+6 assietter.
10 kaffefat.

Bruksslitage, diverse sprickor samt nagg, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar.
6+6 assietter.
10 kaffefat.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 603