POLISBRICKOR, 7 st, 1900-tal.

POLISBRICKOR, 7 st, 1900-tal.
4063224. POLISBRICKOR, 7 st, 1900-tal.

Tibro polisdistrikt, arbetsgruppschef.
Karlsborgs polisdistrikt, överkonstapel.
Göteborgs polisdistrikt, ordningspolisavdelningen 114.
Statspolisen nr. 1437.
Strängnäs, motorfordonskontroll.
Skaraborgs läns jaktvårdspolis.
Sköfde polis, innan 1926.
Längd 5,5-7,5 cm.

Bruksslitage. Beskrivande etiketter fästa med tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Statspolisen nr. 1437.
Sköfde polis, innan 1926.
Längd 5,5-7,5 cm.

Antal besök: 390