HALSBAND, silver, 1900-tal.

HALSBAND, silver, 1900-tal.
406285. HALSBAND, silver, 1900-tal.

Dekor av bockhuvuden, kopia efter äldre förebild.
Längd ca 39,5 cm.
Vikt 86 gram.

Slitage, något skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 39,5 cm.
Vikt 86 gram.

Slitage, något skevt.

Antal besök: 565