MANUSKRIPT, 1600-TAL, JOHN WRIGHT, SUFFOLK.

4062854. MANUSKRIPT, 1600-TAL, JOHN WRIGHT, SUFFOLK.

John Wright från Suffolk, Daterad 20 april???? , Med två röda vaxtätningar, 63cm x 47cm.

Allmänna märken och slitage som står i proportion till åldern, vissa förluster av tätning som förväntat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 127