ROBERT BOHMAN. Bord, 2000-tal.

4062676. ROBERT BOHMAN. Bord, 2000-tal.

Mönsterfolierad bordsskiva, på lackerat stål och träben, höjd 73, 70,5x60,5 cm.

Bruksslitage och mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 185