PALL/TUNNA, märkt Amstel, 1900-tal.

406246. PALL/TUNNA, märkt Amstel, 1900-tal.

Höjd 43 cm.
Dyna i orientalisk stil medföljer.

Bruksslitage, nedre ring lös, lossnar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm.

Antal besök: 1 620