ÖRHÄNGEN, 3-par, bärnsten med silverlås.

406231. ÖRHÄNGEN, 3-par, bärnsten med silverlås.

Höjd 2,2 cm, 2,5 cm sam 1-par med diameter 1,5 cm.

Bruksslitage. Ett av de runda örhängena med lagning i bärnstenen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 645