KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900-talets mitt.

406228. KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900-talets mitt.

Svängd rygg. Textilklädsel.

Slitage. Torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängd rygg. Textilklädsel.

Slitage. Torkad stoppning.

Antal besök: 468