REUBEN HEDIN. Stilleben, olja på pannå, signerad.

406218. REUBEN HEDIN. Stilleben, olja på pannå, signerad.

33 x 40 cm.

Mindre slitage. Märken efter nålar.

Reuben Hedin (1905–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 40 cm.

Reuben Hedin (1905–1985)

Antal besök: 2 196