SPEGEL, förgylld ram krönt med krona, 1900-talets första del.

406199. SPEGEL, förgylld ram krönt med krona, 1900-talets första del.

91 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 60 cm.

Antal besök: 719