HANS KÖGL. Golvlampa, 1970-tal.

4061793. HANS KÖGL. Golvlampa, 1970-tal.

Patinerad metall i form av palm. Tre ljuskällor. Höjd cirka 190 cm, diameter cirka 80 cm.

Märken, fläckar samt färgbortfall. Ytslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 275