RÄNSELVÄSKA samt HÖLSTER, troligen för militärt bruk, troligen 1900-tal.

406169. RÄNSELVÄSKA samt HÖLSTER, troligen för militärt bruk, troligen 1900-tal.

Längd på hölster, ca 115 cm.
Väska, höjd ca 23, bredd ca 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd på hölster, ca 115 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 606