MANUSKRIPT FRÅN 1600-TALET, JOHN WRIGHT, SUFFOLK.

4061072. MANUSKRIPT FRÅN 1600-TALET, JOHN WRIGHT, SUFFOLK.

indragning för John Wright från Suffolk, med röd vaxförsegling, 59cm x 49cm.

Allmänna märken och slitage som står i proportion till ålder, förluster och sprickor för tätning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 116