KRISTALLKRONA, mässing, 8 ljuspunkter, 1900-tal.

406087. KRISTALLKRONA, mässing, 8 ljuspunkter, 1900-tal.

Höjd ca 95 cm, till takrosett.
Diameter 54 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 54 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 3 848