LARS BOETHIUS. Kustlandskap. Olja på pannå. Signerad och daterad -45.

406065. LARS BOETHIUS. Kustlandskap. Olja på pannå. Signerad och daterad -45.

33 x41 cm.

Något smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x41 cm.

Något smutsad.

Antal besök: 645