DAVID WALLIN. Hovs hallar Torekov, olja på pannå, signerad.

406062. DAVID WALLIN. Hovs hallar Torekov, olja på pannå, signerad.

16,5 x 25,5 cm.

Ytsmuts. Färgbortfall finnes.

David Wallin (1876–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 25,5 cm.

Ytsmuts. Färgbortfall finnes.

David Wallin (1876–1957)

Antal besök: 983