DAVID WALLIN. "Torekov med Hallands väderö", olja på pannå, signerad samt daterad 1904.

406035. DAVID WALLIN. "Torekov med Hallands väderö", olja på pannå, signerad samt daterad 1904.

22 x 27 cm.

David Wallin (1876–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 27 cm.

David Wallin (1876–1957)

Antal besök: 1 102